НБА. Лень набрав 4 очки у грі з “Індіаною”, “Лейкерс” здобули 6-ту перемогу у 8 матчах

У ніч на 1 грудня відбулось 13 поєдинків НБА. Усі результати та найважливіші моменти – у нашому огляді.

“Лейкерс” продовжують перемагати після невдалого старту

Команда з Лос-Анджелесу перемогула 128:109 та здобула вже шосту перемогу у 8 останніх поєдинках. “Лейкерс” потроху виправляють своє турнірне положення після провального старту. У перших 12 іграх вони зазнали 10 поразок та здобули лише 2 перемоги. Зараз команда посідає 13 місце у Західній конференції.

“Бостон” переміг “Майамі”, а Тейтум набрав 49 очок

Лідер Східної конференції “Бостон” приймав на своєму полі “Майамі” та впевнено переміг з рахунком 134:121. Для “Селтікс” це вже п’ята перемога поспіль та 18-та в сезоні. Найрезультативнішим гравцем став Джейсон Тейтум, який набрав 49 очок та 11 підбирань.

“Нью-Йорк” без Михайлюка програв “Мілуокі”

Після перемоги над “Детройтом” “Нікс” знову поступились, цього разу “Мілуокі” – 103:109. Українець Святослав Михайлюк весь поєдинок провів на лаві для запасних. У останніх 10 іграх українець провів на майданчику 10 хвилин. А найрезультативнішим гравцем матчу став Янніс Адетокунбо. На його рахунку 37 очок та 13 підбирань.

“Фінікс” здобули 15-ту перемогу в сезоні

Цього разу “Санс” перемогли “Чикаго” – 132:113. Це вже їх 15-та перемога у сезоні при 6 поразках, “Фінікс” йде першим у Західній конференції. Ця перемога стала можливою завдяки Девіну Букеру, який встановив рекорд НБА, набравши 51 очко з реалізацією 80% з гри та 85,7% з-за дуги.

Лень допоміг “Сакраменто” перемогти “Індіану”

“Кінгз” здобули перемогу над суперником з рахунком 137:114. Олексій Лень провів на майданчику майже 5 хвилин. За цей час українець набрав 4 очки, виконав 5 підбирань та 1 передачу. Це перша поява Леня на майданчику за 6 ігор.