2024 Jan 02, 16:20 ПП
2 хвилин читання

В ніч на 2 січня в НБА пройшли чергові 8 поєдинків, серед яких і протистояння “Нью-Йорк” – “Міннесота” за участі українця Дмитра Скапінцева. Про всі результати та інші новини НБА 2 січня читайте в огляді Setanta Sports.

“Нью-Йорк” – “Міннесота” – 112:106

“Нью-Йорк” українця Дмитра Скапінцева зробив те, що не вдалося “Лейкерс”, “Далласу” та “Сакраменто” – зупинив лідера Західної конференції “Міннесоту”. “Нікс” провалили початок поєдинку, але потім здійснили потужний камбек, який приніс їм перемогу.

Перша чверть залишилась повністю за гогстями. Після рівного початку їм вдалося видати вражаючу серію (16:1), та, здавалось, закласти фундамент для загальної перемоги. Та вже у другій чверті “Нікс” буквально знищили суперника, розвинувши свою перевагу до +20 у третій. Надалі “Міннесота” поступово скорочувала відставання, але нервової кінцівки “Нью-Йорку” вдалося уникнути.

Найкращим бомбардиром ігрового дня став лідер “Нікс” Джуліус Рендл, на рахунку якого 39 очок. Ентоні Едвардс з “Міннесоти” до цього показника не дотягнув зовсім трохи – 35 очок. Дмитро Скапінцев на майданчику так і не зʼявився.

“Торонто” – “Клівленд” – 124:121

Єдиний матч цієї ночі, в якому питання переможця вирішувалось на останніх секундах, пройшов у Торонто. Місцева команда також мала перевагу під два десятки очок в середині другої чверті, проте дозволила “Клівленду” відігратись. Кінцівка матчу перетворилася на дуель штрафних, у якій більш точними виявились гравці “Торонто”.

Лідер “Репторс” Паскаль Сіакам записав на свій рахунок 36 очок.

Результати регулярного чемпіонату НБА

2 січня

“Нью-Йорк” – “Міннесота” – 112:106 (23:32, 38:17, 33:29, 18:28)

“Торонто” – “Клівленд” – 124:121 (41:32, 26:27, 31:32, 26:30)

“Мілвокі” – “Індіана” – 113:122 (32:25, 30:31, 26:28, 25:38)

“Г’юстон” – “Детройт” – 136:113 (31:29, 28:26, 47:25, 30:33)

“Юта” – “Даллас” – 127:90 (37:26, 25:29, 31:24, 34:11)

“Денвер” – “Шарлотт” – 111:93 (24:18, 25:31, 40:17, 22:27)

“Фінікс” – “Портленд” – 109:88 (20:29, 35:18, 31:14, 23:27)

“Кліпперс” – “Маямі” – 121:104 (23:35, 36:23, 36:27, 26:19)

Де дивитись НБА?

В ніч на 3 січня в НБА пройде ще 6 поєдинків, в тому числі за участі “Бостона” Святослава Михайлюка та “Сакраменто” Олексія Леня. Дивіться матчі НБА в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports. Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: НБА, АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ, UFC та багатьох інших турнірів.