Ембіід проти Лейкерс. Огляд НБА 28 листопада
2023 Nov 28, 13:47 ПП

В ніч на 28 листопада в НБА пройшов суперматч “Філадельфія” – “Лейкерс” і ще чотири поєдинки регулярного чемпіонату. Головні новини НБА в огляді Setanta Sports.

“Філадельфія” – “Лейкерс” – 138:94

“Філадельфія” познущалася над “Лейкерс”, вигравши у “озерних” сьомий матч поспіль. “76-ті” дали супернику порозважатись перші кілька хвилин, після чого винесли його з майданчика. Почалося все з потужного завершення першої чверті (24:6), а далі перевага господарів зростала, наче снігова куля. В останній чверті “Лейкерс” остаточно кинули грати і закінчилося все вражаючою різницею в 44 очки.

MVP минулого сезону Джоел Ембіід оформив тріпл-дабл і став головною зіркою поєдинку. На рахунку камерунця 30 очок, 11 підбирань і 11 передач. На одне очко більше набрав Тайрес Максі. У ЛеБрона, який став найкращим у складі “Лейкерс”, всього 18 очок і жодного підбирання.

“Кліпперс” – “Денвер” – 104:113

Чинному чемпіону НБА “Денверу” довелося здійснити солідний камбек, щоб перемогти “Кліпперс”. “Наггетс”, які цієї ночі не могли розраховувати на Йокіча, провалили третю чверть і виходили на останній відрізок із відставанням -11. Тим не менш, їм вдалося швидко відігратись і навіть забезпечити собі спокійну кінцівку поєдинку.

За відсутності лідера “Денвера” несподівано вистрілив Реджі Джексон. 33-річний баскетболіст провів найкращий матч у карʼєрі, набравши 35 очок і віддавши 13 передач. У складі “Кліпперс” найбільше очок зібрав Леонард (31), а інші зірки Вестбрук і Харден на двох набрали всього 25.

Результати регулярного сезону НБА

28.11.2023

“Філадельфія” – “Лейкерс” – 138:94 (32:19, 36:34, 30:27, 40:14)

“Кліпперс” – “Денвер” – 104:113 (28:25, 28:33, 32:19, 16:36)

“Детройт” – “Вашингтон” – 107:126 (27:31, 27:26, 29:37, 24:32)

“Індіана” – “Портленд” – 110:114 (34:30, 26:35, 23:18, 27:31)

“Юта” – “Новий Орлеан” – 114:112 (32:24, 25:31, 31:33, 26:24)

Де дивитись НБА?

Цієї ночі в за океаном пройдуть ще 8 поєдинків, які йтимуть також у залік Внутрішньосезонного турніру. Дивіться матчі НБА в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports, а також на телеканалах Setanta Sports і Setanta Sports+. Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: НБА, АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ, UFC та багатьох інших турнірів.