НБА. “Детройт” переміг “Даллас” у овертаймі

У ніч на 2 грудня відбувся один поєдинок регулярного сезону НБА, “Детройт” здолав “Даллас”.

Основний час поєдинку завершився нічийним результатом – 117:117. А героєм овертайму став розігруючий “Детройта” Кілліан Хейс, який набрав 8 очок в овертаймі. У підсумку “Пістонс” перемогли з рахунком 131:125.

А найрезультативнішим гравцем став Лука Дончич, який за 41 хвилину на майданчику набрав 35 очок, віддав 10 передач та виконав 5 підбирань. На рахунку Бояна Богдановича з “Детройта” 30 очок, та по 4 передачі та підбирання.

Після цього поєдинку “Даллас” йде 11-м у Західній конференції з 10 перемогами та 11 поразками. У “Детройта” 6 перемог, 18 поразок та 14-те місце у Східній конференції.