Дайджест НБА. “Голден Стейт” переміг, Михайлюк набрав 18 очок

Голден Стейт та Шарлотт перемогли

В ніч на 29 березня в регулярному сезоні НБА відбулось 6 поєдинків. У центральних матчах дня зустрілись “Оклахома” та “Шарлотт” і “Голден Стейт” та “Новий Орлеан”.

“Оклахома” – “Шарлотт”

“Шарлотт” на виїзді з невеликою перевагою переміг “Оклахому” – 137:134. “Горнетс” чудово провели останню чверть та вирвали перемогу. Найрезультативнішим у матчі став форвард “Шарлотт” Пі Джей Вашингтон – 43 очки, 6 підбирань та 5 передач.

Українець Святослав Михайлюк вийшов у стартовому складі своєї команди та провів на паркеті 36 з половиною хвилин. За цей час форвард набрав 18 очок, виконав 5 підбирань та 8 передач. Це рекорд результативності Михайлюка з травня 2021 року.

“Голден Стейт” – “Новий Орлеан”

“Голден Стейт” в останній чверті дотиснув “Новий Орлеан” та здобув домашню перемогу з рахунком 120:109. Захисник “Ворріорз” Стефен Каррі став найрезультативнішим у матчі з 39 очками, 8 підбираннями та 8 передачами.

“Голден Стейт” перервав переможну серію “Нового Орлеана”, яка складала 5 матчів. Тепер “Ворріорз” посідає 6 місце у Західній конференції, а “Пеліканс” перебувають на 8 позиції.