Фінікс - Мілвокі. Результати НБА 7 лютого
2024 Feb 07, 13:39 ПП
3 хвилин читання

Цієї ночі в НБА пройшли ще 7 матчів регулярного чемпіонату. Про зустріч MVP у грі “Фінікс” – “Мілвокі” та інші новини НБА 7 лютого читайте в огляді Setanta Sports.

“Фінікс” – “Мілвокі” – 114:106

“Мілвокі” програв пʼятий матч з останніх семи, поступившись у Фініксі. Поєдинок і без того яскравих команд перетворився на битву двох MVP НБА – Кевіна Дюрента (2013/14) і Янніса Адетокунбо (2018/19, 2019/20), у яку свої 25 центів вставив і Девін Букер.

Гра вийшла досить рівною і довгий час команди йшли поруч. Перевага “Фінікса” почала вимальовуватись тількі під кінець третьої чверті, а на старті фінальної частини гри вона виросла до солідних 10+ очок. Як не старалися гості, повернутися у гру їм вже не вдалося.

Найкращим гравцем матчу став Янніс Адетокунбо з 34 очками і 10 підбираннями. Дюрент відповів на це своїм дабл-даблом (28 + 10), а Букер додав 32 очки.

“Чикаго” – “Міннесота” – 129:123 OT

Один із найцікавіших матчів ігрового дня пройшов у Чикаго, де місцеві “Буллз” дотиснули “Міннесоту”. Одному з лідерів Заходу вдалося уникнути поразки в основний час, але в овертаймі “Тімбервулвз” програли вже без шансів.

Хоча “Міннесота” могла дуже легко виграти цей матч, адже після другої чверті її перевага перевалила за 20 очок. Жодних умов для камбеку не було, та господарям вдалося відігратися і навіть вийти вперед незадовго до сирени.

Триочковий Карла-Ентоні Таунса зрівняв рахунок за 50 секунд до кінця (115:115), після чого обидві команди на диво добре відзахищалися. Та вже в овертаймі перевага “Буллз” була занадто відчутною і вони заслужено перемогли.

Відзначаємо 38 очок лідера “Міннесоти” Ентоні Едвардса (+12 підбирань). По 33 очки настріляли його партнер вже згаданий Таунс, а також два гравці “Чикаго” – Демар Дерозан і Кобі Вайт.

Результати регулярного чемпіонату НБА

7 лютого

• “Індіана” – “Г’юстон” – 132:129 (41:39, 27:36, 38:24, 26:30)
  • “Бруклін” – “Даллас” – 107:119 (24:31, 23:34, 30:30, 30:24)
  • “Маямі” – “Орландо” – 121:95 (26:19, 30:30, 40:26, 25:20)
  • “Нью-Йорк” – “Мемфіс” – 123:113 (33:24, 37:22, 27:28, 26:39)
  • “Чикаго” – “Міннесота” – 129:123 OT (22:33, 25:36, 36:23, 32:23, 14:8)
  • “Юта” – “Оклахома” – 124:117 (28:33, 33:35, 35:24, 28:25)
  • “Фінікс” – “Мілвокі” – 114:106 (22:23, 26:26, 31:24, 35:33)

Де дивитись НБА?

В ніч на 8 лютого пройдуть ще 7 матчів регулярного чемпіонату. Дивіться поєдинки НБА в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports. Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: НБА, АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ, UFC та багатьох інших турнірів.