2022 Dec 08, 13:10 ПП
2 хвилин читання

У ніч на 8 грудня у регулярному сезоні НБА відбулось 11 поєдинків, зокрема зустрілись лідери своїх конференцій – “Бостон” та “Фінікс”.

У центральному поєдинку туру “Фінікс” приймав “Бостон”. Госіті забезпечили собі комфортну перевагу ще після 2 чверті, +27 очок. Матч завершився з рахунком 125:98 на користь “Селтікс”. Після цієї поразки “Санз” пропустили на перше місце Заходу “Новий Орлеан”, а “Бостон” продовжує лідирувати на Сході.

“Юта” на останніх секундах вирвала перемогу над “Голден Стейт” на домашньому майданчику. За 6,9 секунд до фінальної сирени гості перемагали з рахунком 123:122. Симоне Фонтеккіо виконав данк з 1,4 секунди до завершення матчу та приніс “Юті” перемогу.

“Нью-Орлеан” переміг “Детройт” – 104:98. Для “Пеліканс” це вже п’ята перемога поспіль, завдяки цьому команда вийшла на перше місце у Західній конференції з результатом 16-8. Найрезультативнішим гравцем став Зайон Вільямсон – 29 очок, 10 підбирань та 5 передач.

“Сакраменто” Олексія Леня програло “Мілуокі” (113:126). Українець провів на майданчику трохи більше 1 хвилини, зробив 1 підбирання та 1 передачу. “Нью-Йорк” Святослава Михайлюка переміг “Атланту” (113:89). Українець зіграв три з половиною хвилини та набрав 3 очки.