2022 Dec 12, 09:27 ДП
1 хвилин читання

У ніч на 12 грудня відбулось 7 поєдинків регулярного сезону НБА.

У одному з центральних матчів туру “Новий Орлеан” знову переміг “Фінікс” (129:124), цього разу в овертаймі. Чотири чверті завершились з рахунком 117:117. Для “Санс”, які ще нещодавно посідали перше місце на Заході, це четверта поразка поспіль. “Пеліканс”, своєю чергою, перемагають вже всьоме поспіль.

“Філадельфія” перемогла “Шарлот” (131:113) завдяки чудовому виступу свого лідера Джоеля Ембііда. Баскетболіст набрав 53 очки, виконав 12 підбирань та 3 передачі. Раніше у цьому сезоні Ембіід набирав понад 50 очок одного разу – у грі проти “Юти” – 59.

Команди українців зустрілись між собою – “Нью-Йорк” приймав “Сакраменто”. Перемогу здобули “Кінгз” – 112:99. Святослав Михайлюк був у заявці на гру, але на поле так і не вийшов. Олексій Лень, своєю чергою, пропускав поєдинок через хворобу.

Цікава розв’язка відбулась у поєдинку “Атланти” та “Чикаго”. Основний час завершився внічию – 110:110. В овертаймах команди також йшли рівно. За 0,5 секунди до сирени “Атланта”, програючи 1 очко, виконувала введення м’яча з-за бокової. Джей Гріффін спіймав м’яч та з розвороту відправив його у кошик, принісши перемогу своїй команді.