“Баварія” і “Боруссія” Д продовжують гонку. Підсумки 31 туру Бундесліги

Цими вихідними пройшли матчі 31 туру чемпіонату Німеччини. “Баварія” і “Боруссія” Д синхронно перемогли, “Герта” повернулася і боротьбу за виживання та інші результати Бундесліги.

Чемпіонська гонка. “Баварія” і “Боруссія” Д перемагають

“Вердер” – “Баварія” – 1:2
Голи: Шмідт, 87 – Гнабрі, 62, Сане, 72

“Боруссія” Д – “Вольфсбург” – 6:0
Голи: Адеємі, 14, 59, Аллер, 28, Маллен, 37, Беллінгем, 54, 86

Обидва лідери в цьому турі перемогли і відклали розв’язку сезону ще трохи далі. “Баварія” дуже довго запрягала, але потім двічі забила протягом 10 хвилин і поїхала до своєї перемоги.

В першому таймі обидві команди мали по одному гольовому моменту, проте удар Павара впритул витягнув Павленка, а вихід Крістіана Гросса фактично віч-на-віч із Зоммером завершився пострілом вище воріт.

В другому таймі “Баварія” ще активніше пішла вперед і на 62 хвилині кількістю продавила оборону “Вердера”. Мане подав з флангу, Мусіала вдало скинув м’яч повз захисників і Гнабрі спокійно прошив голкіпера. За 10 хвилин Сане скористався пасом врозріз і з гострого кута пробив чітко під дальню стійку. “Вердеру” вдалося відіграти один м’яч дальнім пострілом Шмідта, але на камбек бременців не вистачило.

Дортмундській “Боруссії” перемога далася набагато легше. “Вольфсбург”, який у двох попередніх турах розривав суперника за перші півгодини, цього разу розвалився сам, пропустивши тричі за 37 хвилин. Першим відзначився Адеємі, який в оточенні кількох захисників зміг без супротиву пробити головою. Аллер і Мален забили ще простіші голи, замикаючи простріли легеньким ударом з кількох метрів у порожні ворота. На цьому гру можна було завершувати.

Варто відзначити, що “Вольфсбург” мав реальні шанси перевернути гру і при 0:1, і при 0:2, але не зміг їх реалізувати, за що і поплатився розгромом.

Таким чином, останні результати Бундесліги не вплинули на відстань між лідерами – “Баварія” виграє одне очко у “Боруссії” Д.

Голи: Адлі, 28 – Зельке, 14, 36

Посеред тижня “Фрайбург” приймав “Лейпциг” в рамках півфіналу Кубка Німеччини і розгромно поступився (1:5). Пройшло кілька днів і команди знову зустрілися на “Європа-Парк Штадіоні”, але вже в чемпіонаті. Та, за великим рахунком, майже нічого не змінилося – “Лейпциг” знову домінував, проте цього разу м’яч не йшов у ворота з таким же бажанням.

Замість рішучого і налаштованого на помсту “Фрайбурга”, ми побачили виснажену і інертну команду. Особливо яскраво це було помітно під час гольової атаки – Кампль мало не пішки протягнув м’яч метрів 20, обійшов п’ятьох захисників і пробив повз Флеккена. Заслужена перемога “Лейпцига”, яка дозволила команді Марко Розе обійти суперника в таблиці і піднятись на третє місце.

А все завдяки черговій втраті очок “Уніона”, який програв “Аугсбургу” (0:1). Берлінці виграли лише один з останніх п’яти поєдинків і тримаються в зоні Ліги чемпіонів лише через нестабільність конкурентів.

“Баєр”, який зберігає примарні шанси на потрапляння в Лігу чемпіонів, також несподівано програв “Кельну” (1:2). Успішна серія дещо зірвала дах леверкузенцям, і з останніх 4 матчів вони перемогли лише в 1.

Голи: Баррейро, 53, Мартін, 70 – Бюльтер, 26, пен. 90+12, Краусс, 60

Останні результати Бундесліги роздмухали полум’я поротьби за виживання. В цьому турі навіть мертва “Герта” виграла важливий матч проти “Штутгарта”, чим заявила, що її доля ще не вирішена.

Берлінці мали програвати і цей поєдинок, але на бажанні і наглості заштовхали два м’ячі наприкінці першого тайму (один пропустили), а потім з усіх сил відбивались і захищали життєво необхідну перемогу. “Герта” залишається останньою, але від зони перехідних матчів (того ж “Штутгарта”) тепер відстає всього на 3 очки.

Перемоги ”Гоффенгайма” і “Шальке” дозволили обом командам трохи відірватись від зони вильоту і зітхнути з полегшенням. Боротьбу ще не завершено, але тепер доля обох “синьо-білих” колективів виключно в їхніх руках.

Наступний тур Бундесліги починається вже у п’ятницю 12 травня. У 32 турі зустрінуться дві “Боруссії”, “Уніон” прийматиме “Фрайбург”, а “Баварія” – “Шальке”. Ці та інші матчі чемпіонату Німеччини в прямому етері дивіться на OTT-платформі Setanta Sports.