Бундесліга. “Шальке” розбив “Герту”

Шальке переміг Герту

14 квітня відбувся перший матч 28 туру Бундесліги, у якому “Шальке” приймав “Герту”.

“Шальке” – “Герта”

Господарі дуже швидко вийшли вперед. Вже на 3 хвилині Тім Скарке забив чудовий гол від поперечки у дальній кут воріт. А ще за 10 хвилин 26-річний нападник оформив асист, коли виконав вдалий навіс на Бультера. “Герта” змогла відіграти один м’яч наприкінці тайму – Йоветич дуже сильно пробив з розвороту.

Але вже на початку другого тайму надії на камбек знищив Теродде. Форвард замкнув простріл з флангу. На 78-ій рахунок став розгромним – Бультер перекинув голкіпера, який вийшов далеко з воріт. “Герта” відіграла ще один м’яч, але у додатковий час Камінскі зробив рахунок 5:2 прямим ударом зі штрафного.

Бундесліга, 28 тур

14.04.2023

Шальке” – “Герта” – 5:2
Голи: Скарке, 3, Бультер, 13, 78, Теродде, 48, Камінскі, 90+2 – Йоветич, 45+3, Ріхтер, 84