АПЛ. “Челсі” та “Тоттенгем” втратили перемоги у своїх матчах

18 березня відбулось 5 поєдинків АПЛ. “Тоттенгем” зіграв внічию з “Саутгемптоном” (3:3), а “Челсі” – з “Евертоном” (2:2).

“Саутгемптон” приймав “Тоттенгем” на домашньому стадіоні. У перші хвилини господарі були активнішими, але з часом “шпори” перехопили ініціативу. Команда Конте забила наприкінці першого тайму. Сон виконав чудову передачу на Порро, а той забив від поперечки.

Вже на початку другого тайму “Саутгемптон” зрівняв рахунок: Адам замкнув простріл Волкотта з флангу. На 65-ій Кейн перестрибнув захисників та забив головою після подачі Кулушевскі. А ще за 10 хвилин Перишич чудовим ударом від газону зробив рахунок 3:1.

Після цього “Тоттенгем” відверто розслабився. “Святі” відіграли один гол вже за кілька хвилин – відзначився Волкотт. А вже у компенсований час арбітр призначив пенальті у ворота “шпор”, який реалізував Ворд-Проуз. Нічия – 3:3.

Матч “Челсі” та “Евертона” був багато в чому схожим. “Сині” володіли невеликою ініціативою і забили на 52 хвилині. Фелікс відправив м’яч у ворота дуже точним ударом під стійку. На 69-ій Дукуре зрівняв рахунок ударом головою після кутового.

Вже за кілька хвилин Джеймс заробив пенальті, який впевнено реалізував Кай Гаверц – 2:1. Після цього Поттер зробив кілька замін, спрямованих на зміцнення оборони, аби втримати рахунок, але зробити цього не вдалось. На 89-ій Сіммс протиснув захисника та влучно пробив у дальній кут – 2:2.

“Саутгемптон” – “Тоттенгем” – 3:3
Голи: Адамс, 46, Волкотт, 77, Ворд-Проуз, 90+3 (пен.) – Порро, 45+1, Кейн, 65, Перишич, 74

“Вулвергемптон” – “Лідс” – 2:4
Голи: Кастро, 65, Кунья, 73 – Гаррісон, 6, Ейлінг, 49, Крістенсен, 62, Родріго, 90+7
Вилучення: Хонні, 84 (“Вулвергемптон”)

“Челсі” – “Евертон” – 2:2
Голи: Фелікс, 52, Гаверц, 76 (пен.) – Дукуре, 69, Сіммс, 89