АПЛ. Шикарний камбек “Арсенала”, “Челсі” переміг без Мудрика

4 лютого відбулось 7 поєдинків АПЛ. “Арсенал” переміг “Борнмут” (3:2), а “Челсі” здолав “Лідс” (1:0).

У першому матчі ігрового дня “Манчестер Сіті” зустрівся з “Ньюкаслом” та не відчув особливих проблем. Перший гол забив Фоден вже на 15 хвилині. Нападник отримав м’яч на фланзі, оббіг кількох суперників та відправив м’яч у ворота. Другий м’яч підопічні Гвардіоли забили у другому таймі. Сілва отримав пас від Голанда та відправив м’яч у нижній кут воріт – 2:0.

“Арсенал” видав фантастичний камбек проти “Борнмута”. Вишні забили вже у першій атаці на 11 секунді гри. “Каноніри” повністю перегравали суперника, але пропустили вдруге на 57 хвилині після подачі з кутового.

“Арсенал” продовжив тотально домінувати над суперником і Партей відіграв перший м’яч на 62-ій. А ще через 8 хвилин Бен Вайт після подачі Нелсона зрівняв рахунок – Нето відбив м’яч, але той вже перетнув лінію воріт. А переможний гол забив Нелсон вже на останніх хвилинах компенсованого часу – 3:2.

Олександр Зінченко відіграв увесь матч та отримав одну з найкращих оцінок в команді. Українець виконав 85 передач з точністю 90,4%, з них 4 гострі. Також 4 рази відібрав м’яч, виграв 6 єдиноборств з 6 та 5 з 6 повітряних дуелей.

“Челсі” нарешті здобув перемогу. Постраждав “Лідс”. Єдиний гол на 53 хвилині забив Веслі Фофана після подачі з кутового. Український вінгер Михайло Мудрик на полі так і не з’явився.