АПЛ. “Челсі” програв “Тоттенгему”, Мудрик зіграв 13 хвилин

У 25 турі АПЛ “Тоттенгем” вдома переміг “Челсі” з рахунком 2:0, Михайло Мудрик вийшов на поле наприкінці матчу.

Перший тайм матчу пройшов практично без атак від обох команд. Найцікавішим моментом була 5-хвилинна вистава арбітра вже у компенсований час. Стюарт Аттвелл довго консультувався з помічниками щодо карток після штовханини між командами та показав червону Зієшу. Після цього рефері все ж вирішив подивитись повтор та замінив її на жовту.

А ось другий тайм став цікавішим вже з самого початку. Вже у першій атаці Олівер Скіпп вивів свою команду вперед ударом від поперечки з-за меж штрафного майданчика. А на 82-ій Кейна забули на дальній стійці при подачі з кутового. Нападник забив свій 18 гол в сезоні АПЛ.

Одразу після другого пропущеного голу у складі “Челсі” на поле вийшов Михайло Мудрик. Разом з компенсованим часом українець провів у грі 13 хвилин. Михайло встиг 16 разів доторкнутись до м’яча, пробити повз ворота, виконати 4 подачі, віддати 2 паси, виконати 4 невдалих спроби дриблінгу та 5 разів вступити у єдиноборство.