Dynamo - Shakhtar Quiz
2024 Oct 27, 13:16 ПП
1 хвилин читання

Перед початком матчу Динамо – Шахтар пропонуємо вам перевірити свої знання про Класичне разом із Setanta Sports.

Динамо - Шахтар
Динамо і Шахтар 72 рази зустрічалися в рамках чемпіонату України. Хто з наших грандів має більше перемог?
Хто з тренерів найчастіше перемагав у Класичному?
Яку найбільшу кількість матчів між Шахтарем і Динамо вболівальники бачили протягом одного сезону?
Динамо протягом своєї історії ніколи не змінювало назву клубу. А чи знаєте ви під скількома іменами Шахтар брав участь у Класичному?
Тільки один раз в історії долю чемпіонства в Україні вирішив Золотий матч. Звісно, в ньому брали участь суперники по Класичному. У травні 2006 року Шахтар в екстра-таймі вирвав перемогу 2:1 завдяки голу Джуліуса Агахови. А в якому місті проходив той історичний матч?
В 2009 році Шахтар і Динамо зустрілися у півфіналі Кубка УЄФА. Перший матч в Києві завершився внічию (1:1), а в другому “гірники” вирвали перемогу на останніх хвилинах (2:1). Памʼятаєте, хто забив вирішальний мʼяч?
Хто є найкращим бомбардиром за всю історію протистоянь Динамо і Шахтаря?
Одразу кільком футболістам вдалося забити в Класичному за обидві команди. А хто НЕ може похизуватись цим досягненням?
Фраза “Гдє Дінамо? Гдє?” давно увійшла у фольклор українських вболівальників. А ви памʼятаєте, хто є її автором?
Шахтар і Динамо провели чимало товариських матчів, в тому числі і за кордоном. В якій країні пройшов останній з них?

Де дивитись Динамо – Шахтар?

Матч Динамо – Шахтар, як і інші поєдинки УПЛ, в прямому етері дивіться на OTT-платформі Setanta Sports.

Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 1090 гривень на рік та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ, НБА, UFC та багатьох інших турнірів. А з промокодом YEAR24 отримуйте знижку 30% на річну підписку.