NBA Results. October 23

В ніч на 23 жовтня за океаном двома поєдинками стартував новий сезон НБА. Про перемогу чемпіона та історичну подію в матчі Лейкерс – Міннесота в огляді Setanta Sports.

Лейкерс – Міннесота

Головною подією першого ігрового дня в новому сезоні НБА став не результат одного з матчів, а одночасний вихід на майданчик ЛеБрона і Бронні Джеймсів. Лідер Лейкерс та його син стали першою сімейною династією в історії, яка зіграла за одну команду в матчі НБА.

Джеймс-молодший, якого взяли на драфті під 55-м номером, отримував ігровий час ще у передсезонних поєдинках, тому їхня спільна офіційна гра з батьком була лише справою часу. Джей Джей Редік вирішив не відкладати і випустив обох Джеймсів у першій же грі проти Міннесоти.

Лейкерс без проблем перемогли, завдавши супернику нищівного удару в другій чверті (+14). Головною зіркою вечора став Ентоні Девіс (36 очок + 16 підбирань), а ЛеБрон відзначився скромними 16 очками. Бронні за 2:41 ігрового часу встиг зробити одне підбирання та зробив два невдалих кидки. Поки Джеймс-молодший виглядає аж занадто сирим для НБА, але історичне досягнення у нього вже ніхто не відбере.

В іншому матчі ігрового дня чинний чемпіон Бостон виглядав настільки потужно, що тренер суперника запропонував перевірити його гравців на допінг. Селтікс у першій чверті знищили Нью-Йорк, заробивши 20 очок відриву, і більше не оглядалися. Завдяки цьому лідери команди зіграли не більше 30 хвилин, а дабл-дабл встиг оформити тільки Тейтум (37 очок + 10 передач).

Результати НБА

23.10.2024

• Бостон – Нью-Йорк – 132:109 (43:24, 31:31, 39:32, 19:22)
  • Лейкерс – Міннесота – 110:103 (22:23, 33:19, 27:32, 28:29)

Де дивитись НБА?

В ніч на 24 жовтня відбудеться одразу 10 поєдинків регулярного сезону НБА, в тому числі гра Юти Святослава Михайлюка проти Мемфіса. Дивіться матчі НБА в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports, а також на телеканалах Setanta Sports і Setanta Sports+.