Shakhtar - Atalanta 0-3

Матч 2 туру Ліги чемпіонів Шахтар – Аталанта завершився невтішно для українських вболівальників. Представник УПЛ без шансів поступився, пропустивши 3 голи за першу годину гри (0:3).

Якщо проти аутсайдера Серії А два тижні тому Шахтар виглядав блідо, але втримав нічию (0:0), то з середняком не впорався взагалі. Аталанта розірвала чемпіона України ще до перерви, а на старті другого тайму зробила контрольний постріл, закривши гру. Протягом 90 хвилин не полишала думка, що щось подібне ми вже нещодавно десь бачили, а флешбеки з поєдинку Динамо – Лаціо поставили все на свої місця.

Про потенційні проблеми Шахтаря можна було здогадатися ще за годину до гри – коли зʼявилися стартові склади. Поява Алаа Грама в обороні та одночасний вихід Степаненка, Марлона і Криськіва, яких фактично награвали на одну позицію, викликали неабиякий подив. І, в принципі, очікування підтвердились, адже на 64-й хвилині жодного з першої трійки на полі вже не було, але і на табло вже горіли 0:3.

Почалося все з дещо хаотичного розіграшу штрафного, який завершився подачею Лукмана і голом Джимсіті. Албанському захиснику дали прийняти мʼяч на вході у воротарський майданчик і забити другим дотиком. А перед самою перервою Грам не встиг заблокувати простріл Колашинаца, який замкнув Лукман. 2:0 і абсолютний нуль в атаці від Шахтаря за 45 хвилин.

На другий тайм “гірники” вийшли зарядженими, одразу створили свій перший момент і… пропустили третій мʼяч. Дзаппакоста мʼяко подав на дальній кут воротарського майданчика, куди набіг Белланова. Кажуть, Педро Енріке досі стоїть на тому місці і чекає, поки мʼяч опуститься йому на голову.

Подальші 40 хвилин гри не мали жодного сенсу. Так, Шахтар створив кілька гострих моментів, але так і не влучив у площину воріт Карнесеккі. Здається, це були найгірші 180 хвилин для атаки “гірників” за дуже багато років виступів у Лізі чемпіонів.

Ліга чемпіонів. 2 тур

02.10.2024

Шахтар – Аталанта – 0:3
Голи: Джимсіті, 21, Лукман, 44, Белланова, 48

Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: НБА, АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ, UFC та багатьох інших турнірів. А з промокодом NEWS24 отримуйте знижку 30%.