UCL results. Day 2
2024 Sep 19, 09:26 ДП
2 хвилин читання

18 вересня пройшли ще 6 матчів стартового ігрового тижня ЛЧ. Манчестер Сіті не зміг пробити Інтер, а ПСЖ і дортмундська Боруссія здобули по 3 очки. Всі результати 1 туру Ліги чемпіонів в огляді Setanta Sports.

Як і перший ігровий день ЛЧ, другий пройшов без гучних сенсацій. Хіба що розгромна поразка Зальцбурга від Спарти (0:3) виглядає дещо неочікувано.

Про нульову нічию Шахтаря з Болоньєю ми писали окремо, а тут лише нагадаємо, що команда Маріно Пушича не забила пенальті на перших хвилинах гри, але після невдачі Судакова не створила майже нічого.

З такими самими нулями на табло завершився і центральний мач дня. Манчестер Сіті протягом 90 хвилин намагався зламати оборону Інтера, проте міланці відіграли надійніше, ніж у минулорічному фіналі Ліги чемпіонів (0:0).

ПСЖ тільки на останніх хвилинах дотиснув Жирону Віктора Циганкова (1:0), а дортмундська Боруссія встигла тричі відзначитись у воротах Брюгге наприкіці поєдинку в Бельгії (3:0).

Доповнив картину ігрового дня розгром від Селтіка. Шотланці приймали братиславський Слован і відвантажили йому одразу 5 мʼячів (5:1).

Брюгге – Боруссія Д – 0:3
Голи: Байно-Гіттенс, 76, 86, Гірассі, 90+5 (п)

Селтік – Слован Братислава – 5:1
Голи: Скейлз, 17, Фурухаші, 47, Енгельс, 56 (п), Маеда, 70, Іда, 86 – Віммер, 60

Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: НБА, АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ, UFC та багатьох інших турнірів. А з промокодом NEWS24 отримуйте знижку 30%.