Magdalena French wins WTA Guadalajara
2024 Sep 16, 10:42 ДП

Магдалена Френх виграла турнір серії WTA 500 у Мексиці. Нова чемпіонка WTA Гвадалахара у фіналі здолала Олівію Гадецкі.

Магдалена Френх – Олівія Гадецкі

Перший сет фіналу WTA Гвадалахара вийшов досить закритим. Якщо на його початку тенісистки ще мали якісь зазіхання на подачу суперниці (заробили по два брейк-пойнти), то далі все скотилося до небажання ризикувати та надійності у власних геймах. Просто шалений контраст на фоні фіналу в Монастірі кількома годинами раніше. В підсумку, долю першої партії вирішив тай-брейк, на якому Френх дотиснула Гадецкі (7:5).

Другий сет Гадецкі рішуче відкрила брейком (2:0), та одразу ж віддала суперниці свій гейм (2:2). Ближче до кінця партії тенісистки почали перестрілку брейками, переможцем з якої знову вийшла Френх.

Перемога у Гвадалахарі стала першою для Магдалени на рівні WTA. Два місяці тому в Празі вона вперше пробилася у фінал, але тоді її зупинила співвітчизниця Магда Лінетт. До цього нова чемпіонка WTA Гвадалахара вигравала тільки Челенджер в Конкорді та 6 турнірів на рівні ITF.

Фінал WTA Гвадалахара

16.09.2024

• Магдалена Френх (Польща, 5) – Олівія Гадецкі (Австралія) – 7:6 (7:5), 6:4

Де дивитись WTA Сеул?

Наступний турнір WTA вже розпочався у південнокорейському Сеулі. Вирішальні матчі WTA Сеул в прямому етері дивіться на OTT-платформі Setanta Sports, а також на телеканалі Setanta Sports+.