Real won UEFA Supercup-2024

14 серпня у Варшаві мадридський Реал виграв Суперкубок УЄФА-2024. У битві за трофей чинний переможець Ліги чемпіонів здолав Аталанту (2:0).

Матч за Суперкубок УЄФА вкотре довів, що Реал є найсильнішою командою Європи. Аталанта на його фоні виглядала дуже мляво і не змогла надати жодних контраргументів новому варіанту Галактікос.

Свій ледь не єдиний реальний шанс зачепитись за трофей Аталанта мала на 6-хвилині гри, але він навіть не дійшов до удару. Дзаппакоста впритул підібрався до воротарського майданчика і мав прострілом знаходити Лукмана або де Кетеларе, але натомість вперся у Рюдігера і втратив мʼяч. Ще один момент мав Пашалич одразу по перерві, та його постріл головою витягнув Куртуа. Ось і всі здобутки переможця Ліги Європи.

Увесь інший час гру контролював Реал, періодично створюючи моменти біля воріт Муссо. Розігрівом від мадридців став удар в поперечину від Родріго, а основною стравою – подвійний удар в середині другого тайму. Спочатку Вінісіус, а потім Беллінгем показали Дзаппакості, що той мав робити, викотивши на порожні ворота Вальверде і Мбаппе відповідно. Для Кіліана це був перший матч у вершковій футболці, перший гол і перший трофей.