Novak Djokovic at Olympics
2024 Aug 02, 12:30 ПП
2 хвилин читання

1 серпня в Парижі пройшли матчі 1/4 фіналу Олімпіади в чоловічій тенісній сітці. Свій шлях на Іграх припинили Стефанос Ціціпас та Алєксандер Звєрєв, а от Новак Джокович і Карлос Алькарас впевнено вийшли у півфінал.

Новак Джокович – Стефанос Ціціпас

Центральним матчем чвертьфінальної стадії стало повтерення фіналу Australian Open-2023 Джокович – Ціціпас. Як і тоді, Новак знову не віддав супернику жодного сету і впевнено переміг грека.

Єдиний брейк у першій партії Новак зробив за рахунку 2:1. Як Ціціпас не старався, зачепитись навіть за брейк-пойнт йому не вдалося (6:3). В другому сеті грек одразу повів 4:0, пізніше отримав аж три сет-пойнти, але Джокович блискуче відігрався, а на тай-брейку добив суперника (7:3).

Інший фаворит олімпійського турніру Карлос Алькарас свій матч проти Томмі Пола виграв з аналогічним рахунком. Перемогу в першій партії іспанцю приніс єдиний брейк (6:3), а в другому сеті йому довелося відіграватися з 0:3, потім відігравати сет-пойнт на тай-брейку, але останнє слово залишилось саме за ним (9:7).

А от третій номер посіву свій матч програв. Алєксандер Звєрєв віддав Лоренцо Музетті обидва гейми з однаковим рахунком 5:7.

ATP Олімпіада, 1/4 фіналу

01.08.2024

• Новак Джокович (Сербія, 1) – Стефанос Ціціпас (Греція, 8) – 6:3, 7:6 (7:3)
  • Томмі Пол (США, 9) – Карлос Алькарас (Іспанія, 2) – 3:6, 6:7 (7:9)
  • Алєксандер Звєрєв (Німеччина, 3) – Лоренцо Музетті (Італія, 11) – 5:7, 5:7
  • Каспер Рууд (Норвегія, 6) – Фелікс Оже Альяссім (Канада, 13) – 4:6, 7:6 (10:8), 3:6

Де дивитись турніри WTA та ATP?

Більшість турнірів WTA та ATP дивіться в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports та на телеканалі Setanta Sports. Один з них прямо зараз проходить у Вашингтоні.

Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: НБА, АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ, UFC та багатьох інших турнірів. А з промокодом NEWS24 отримуйте знижку 30%.