WTA Вашингтон: Леся Цуренко
2024 Jul 30, 14:19 ПП

Відбулись поєдинки першого кола турніру WTA Вашингтон, де зіграла українська тенісистка Леся Цуренко.

Леся Цуренко – Кароліна Доулхайд

Цуренко не змогла пробитись на Олімпіаду, а тому представляла Україну на турнірі в США. У першому колі вона зустрілась з “господаркою” змагань Каролінлю Доулхайд.

Матч розпочався для українки вкрай невдало. Вона програла першу свою подачу та здійснила зворотний брейк. Але після цього американка змогла виграти 4 гейми поспіль та закрити сет.

У середині другої партії суперниці розмінялись реалізованими брейк-пойнтами. А за рахунку 4:3 на свою користь Цуренко змогла виграти ще одну подачу суперниці, що у підсумку дозволило їй зрівняти рахунок.

Вирішальний сет розпочався рівно, але в середині Доухайд повела 5:2. Леся відіграла два матч-пойнти, а згодом виконала і брейк-пойнт. Здавалось, українка може витягнути цей поєдинок, але Кароліна заробила цілих три матч-пойнти, реалізувавши другий.

Таким чином Цуренко програла вже четвертий матч поспіль. Остання її перемога датується травнем цього року, коли вона у першому колі турніру WTA Рим обіграла Донну Векіч.

WTA Вашингтон. Перше коло

29.07.2024

Леся Цуренко (Україна) – Кароліна Доулхайд (США) – 1:6, 6:3, 4:6

Де дивитись турніри WTA та ATP?

Більшість турнірів WTA та ATP дивіться в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports та на телеканалі Setanta Sports. Зокрема відбувається трансляції поєдинків змагання WTA Вашингтон. Наступна трансляція розпочнеться сьогодні о 18:00.