Netherlands - England 1-2

Збірна Англії вдруге поспіль побореться за титул чемпіона Європи. Команда Гарета Саутгейта пробилась у фінал Євро-2024 завдяки вольовій перемозі над Нідерландами.

Нідерланди – Англія

Збірна Англії провела свій найкращий тайм на цьому Євро у півфіналі проти Нідерландів, але цього могло не вистачити для перемоги. І тільки поява двох джокерів топ-рівня, які розривали сезон АПЛ, дозволила англійцям здолати суперника.

Нідерланди відкрили рахунок ледь не у першій своїй атаці. Хаві Сімонс видряпав мʼяч у Деклана Райса, наблизився до штрафного майданчика і, підсковзнувшись, спрямував мʼяч повз Пікфорда.

Англійці швидко відігралися і не в останню завдяки арбітру. Фелікс Цваєр за допомогою VAR побачив накладку під час удару Кейна і призначив пенальті. Форвард Баварії удар з точки реалізував. Призначений пенальті і без того виглядав досить спірним, а гра рукою у виконанні Сака за секунду до цього тільки додала питань до його легітимності. В будь-якому випадку, на 18-й хвилині рахунок став 1:1.

Після цього англійці несподівано продовжили нарощувати тиск. За кілька десятків хвилин ця команда довела, що вміє грати в яскравий футбол, але змушена постійно стримувати себе. Один тільки Фоден міг оформлювати хет-трик, якби не холоднокровність голкіпера і захисників Нідерландів.

В перерві Гарет Саутгейт ніби нагадав своїм підопічним, що під його керівництвом такий футбол є неприпустимим, тому другий тайм вийшов значно спокійнішим. У Нідерландів не надто виходило атакувати, а англійці не сильно цього і прагнули.

Єдиний удар Англії в другому таймі на початку компенсованого часу організували свіженькі Палмер і Воткінс. Коул знайшов передачею Оллі, той розвернувся і з гострого кута пробив повз Вербрюггена. 2:1 і збірна Англії вдруге поспіль зіграє у фіналі чемпіонату Європи.

Євро-2024. 1/2 фіналу

10.07.2024

Нідерланди – Англія – 1:2
Голи: Сімонс, 7, – Кейн, 18 (п), Воткінс, 90+1

Нагадаємо, в першому півфіналі збірна Іспанії завдяки вольовій перемозі здолала Францію (2:1). Фінал Євро-2024 Іспанія – Англія пройде в неділю 14 липня. Початок матчу – о 22:00 за Києвом.

Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: НБА, АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ, UFC та багатьох інших турнірів. А з промокодом NEWS24 отримуйте знижку 30%.