Вімблдон: Векіч вийшла у півфінал
2024 Jul 10, 00:33 ДП

9 липня відбулись чвертьфінальні матчі турніру Великого Шолому. Читайте новини про Вімблдон на Setanta Sports.

Лулу Радовчич – Донна Векіч

Головна сенсація Вімблдону Радовчич після перемоги над Радукану зустрілась з Векіч. Але цього разу все склалось не на користь австралійки. Хоча перший сет був все ж за Лулу. Вона виграла вирішальний гейм на подачі суперниці за рахунку 5:5.

Вже у наступній партії Векіч реалізувала брейк-пойнт за рахунку 4:3, у наступному геймі не використала сет-пойнт та дала суперниці виконати зворотний брейк. Але одразу ж взяла наступний розіграш та зрівняла рахунок.

А ось у вирішальному сеті хорватка з легкістю взяла п’ять геймів поспіль, дала суперниці все ж взяти одне очок та спокійно подала на матч, вийшовши у півфінал.

Ясмін Паоліні – Емма Наварро

У поєдинку Паоліні та Наварро боротьби не вийшло. Американка хоч і виграла першу подачу суперниці, але після цього програла 5 геймів поспіль. А у другій партії взагалі спромоглась взяти лише один гейм.

WTA Вімблдон. 1/4 фіналу

09.07.2024

• Лулу Радовчич (Австралія) – Донна Векіч (Хорватія) – 7:5, 4:6, 2:6
  • Ясмін Паоліні (Італія, 7) – Емма Наварро (США, 19)  – 6:2, 6:1

Вімблдонські традиції. Від дрес-коду до полуниці з вершками

Нагадаємо, що завтра, 10 липня, відбудуться інші чвертьфінальні поєдинки Вімблдону. Зокрема українка Еліна Світоліна зіграє проти четвертої сіяної Єлєни Рибакіної.

Де дивитись Вімблдон 2024?

Setanta Sports – офіційний транслятор Вімблдону 2024 в Україні. Тому ключові поєдинки основної жіночої та чоловічої сітки Вімблдону в прямому етері дивіться ексклюзивно на OTT-платформі Setanta Sports, а також на каналах Setanta Sports і Setanta Sports+.

Матч 1/4 фіналу Єлєна Рибакіна – Еліна Світоліна також буде транслюватись у відкритому доступі на YouTube-каналі Setanta Sports. Орієнтовний початок матчу – 10 липня о 13:00 за Києвом.