Вімблдон: Костюк вилетіла
2024 Jul 06, 12:05 ПП
2 хвилин читання

5 липня відбулись поєдинки третього кола на турнірі Великого Шлема Вімблдон. Українки Даяна Ястремська та Марта Костюк програли свої матчі.

Марта Костюк – Медісон Кіз

Після виснажливої перемоги над Дарією Севілл у другому колі Марта менш ніж за добу зустрілась з 12-ою сіяною Медісон Кіз. І, схоже, у українки просто не вистачило сил на цей поєдинок. На старті матчу суперниці обмінялись програними подачами, після чого американка мала брейк-пойнти практично в кожному геймі, але одного реалізованого виявилось достатньо для перемоги в партії.

У другому сеті Кіз знову впевнено брала свої подачі, не давши Костюк жодного брейк-пойнту. Натомість Медісон реалізувала два з шести брейк-пойнтів та пройшла в 1/8 Вімблдону.

Даяна Ястремська – Донна Векіч

Даяна вела напружену боротьбу з Векіч. У першій партії українка першою програла свою подачу, але змогла виконати зворотний брейк, а в останньому геймі відіграти 3 сет-пойнти та перевсети гру на тай-брейк. Проте там хорватка все ж здобула перемогу.

У другому сеті  гра знову була рівною, а за рахунку 5:6 Даяні довелось відіграти матч-пойнт. Ястремська зрівняла рахунок, вигравши тай-брейк, та перевела гру у третю партію. Але поборотись там не вийшло: лише один виграний гейм та поразка 1:6.

WTA Вімблдон. Третє коло

05.07.2024

• Марта Костюк (Україна, 18) – Медісон Кіз (США, 12) – 4:6, 3:6
  • Даяна Ястремська (Україна, 28) – Донна Векіч (Хорватія) – 6(4):7, 7:6(3), 1:6

Сьогодні поєдинки третього кола проведе остання українка на турнірі Еліна Світоліна. Її суперницею стане Унс Джабір з Тунісу. Початок гри не раніше 17:30.

Де дивитись Вімблдон 2024?

Setanta Sports – офіційний транслятор Вімблдону 2024 в Україні. Тому ключові поєдинки основної жіночої та чоловічої сітки Вімблдону в прямому етері дивіться ексклюзивно на OTT-платформі Setanta Sports, а також на каналах Setanta Sports і Setanta Sports+. Крім того, матчі українських тенісисток будуть транслюватись у відкритому доступі на YouTube-каналі Setanta Sports.

Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: НБА, АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ, UFC та багатьох інших турнірів. А з промокодом NEWS24 отримуйте знижку 30%.