Вімлдон: Костюк пройшла далі
2024 Jul 05, 09:55 ДП
3 хвилин читання

4 липня відбулись поєдинки другого кола турніру Великого Шлема Вімблдон за участі українок: Еліна Світоліна та Марта Костюк пройшли далі, Дарія Снігур вилетіла.

Марта Костюк – Дарія Севілл

Костюк та Севілл провели вкрай нестабільний поєдинок. У першому сеті українка не мала жодного брейк-пойнту, натомість суперниця реалізувала одну з трьох спроб та завдяки цьому здобула перемогу в першій партії.

У другому сеті Костюк була дуже близькою до поразки. Спочатку поступалась 0:3, а потім 2:5. Проте все ж зібралась та взяла 3 гейми поспіль, а за рахунку 5:6 відіграла матч-пойнт та перевела матч на тай-брейк, де зрівняла рахунок.

Вирішальну партію Марта почала дуже вдало та вела в рахунку 4:1. Суперниця скоротила відставання до 4:3, але все ж поступилась. Костюк в надскладному матчі вийшла в третє коло, де зустрінеться з Медісон Кіз.

Дарія Снігур – Єлєна Остапєнко

Наша кваліфаєрка Дарія Снігур нічого не змогла зробити з 13-ю сіяною Єлєною Остапенко. На старті українка брала гейми на своїй подачі, зокрема завдяки помилкам суперниці. Але у другій партії латвійка знищила Снігур не віддавши жодного очка.

Юле Німаєр – Еліна Світоліна

Після важкої перемоги над Магдою Лінетт у першому колі, Світоліна зустрілась з Юле Німаєр. Але тут все було набагато простіше. По два реалізованих брейк-пойнти у кожній з партій вивели Еліну в третє коло, де вона зіграє з Унс Джабір.

WTA Вімблдон. Друге коло

04.07.2024

• Марта Костюк (Україна, 18) – Дарія Севілл (Австралія) – 4:6, 7:6(2), 6:4
  • Дарія Снігур – Єлєна Остапєнко (Латвія, 13) – 3:6, 0:6
  • Юле Німаєр (Німеччина) – Еліна Світоліна (Україна, 21) – 3:6, 4:6

Сьогодні поєдинки третього кола проведуть 2 українських тенісистки. Орієнтовний розклад матчів:

14:30. Марта Костюк (Україна, 18) – Медісон Кіз (США, 13)
14:30. Даяна Ястремська (Україна, 28) – Донна Векіч (Хорватія)

Де дивитись Вімблдон 2024?

Setanta Sports – офіційний транслятор Вімблдону 2024 в Україні. Тому ключові поєдинки основної жіночої та чоловічої сітки Вімблдону в прямому етері дивіться ексклюзивно на OTT-платформі Setanta Sports, а також на каналах Setanta Sports і Setanta Sports+. Крім того, матчі українських тенісисток будуть транслюватись у відкритому доступі на YouTube-каналі Setanta Sports.