Jessica Pegula in Berlin

22 червня пройшли останні чвертьфінали турніру WTA Берлін. Американки Коко Гофф і Джессіка Пегула вийшли у півфінал, де зустрінуться між собою.

Лідерка посіву Коко Гофф отримала свою путівку в півфінал ледь не в подарунок. Американка була близькою до поразки в першій партії, відіграла 3 сет-пойнти і вирвала тай-брейк. А вже за кілька хвилин дізналася, що її суперниця Онс Жабер не може продовжувати гру.

Як і в 1/8 фіналу WTA Берлін, перший сет за участю Гофф розтягнувся до самого тай-брейку. Коко мала закривати партію ще за рахунку 5:4, але змарнувала сім сет-пойнтів і дозволила Жабер зрівняти рахунок. А гойдалки в 13 геймі вчасно хитнулися в бік американки.

Як виявилось тенісистка з Тунісу не змогла дотиснути суперницю через проблеми зі здоровʼям. Офіційної версії поки немає, але, судячи з трансляції, Онс отримала тепловий удар. Лікар і тренер вирішили, що продовжувати гру в такому стані не варто.

Інший чвертьфінал розтягнувся на 2 дні і перемогу в ньому святкувала Джессіка Пегула. Американка виграла перший сет у Катеріни Сінякової на тай-брейку (7:2), віддала другий (3:6) і вирвала вирішальну партію (6:3) за рахунок брейку на самому початку.

WTA Берлін. 1/4 фіналу

22.06.2024

• Коко Гофф (США, 1) – Онс Жабер (Туніс, 8) – 7:6 (11:9)* (відмова Жабер)
  • Джессіка Пегула (США, 4) – Катеріна Сінякова (Чехія) – 7:6 (7:2), 3:6, 6:3

Де дивитись WTA Берлін?

Вирішальні матчі турніру серії WTA 500 у Берліні в прямому етері дивіться на OTT-платформі Setanta Sports, а також на каналі Setanta Sports+. Початок наступної трансляції – вже сьогодні о 18:15 за Києвом.