Данія та Англія на Євро-2024

У другому турі групи C на Євро-2024 Англія і Данія та Сербія і Словенія зіграли внічию 1:1.

Словенія – Сербія

Словенія та Сербія видали цікавий та рівний поєдинок, який відповідно і завершився. Щоправда, до перемоги ближчими все ж були словенці. Вони першими відкрили рахунок у другому таймі, на 69 хвилині. Номінальні господарі вибігли в контратаку, яка завершилась подачею з флангу та голом.

Серби змогли відігратись лише у компенсований до другого тайму час. Щобільше, на останніх секундах цього часу. Команда заробила право на кутовий, на який прибіг навіть голкіпер. Але після подачі головою відзначився Йович.

Данія – Англія

Англія та Данія не продемонстрували на полі нічого незвичного. Команда Саутгейта у притаманному собі блідому стилі намагалася здобути результат. Тому на їх фоні датчани виглядали навіть дещо привабливіше.

Обидва голи команди забили у першому таймі. На 18 хвилині Вокер зробив шикарний ривок флангом до м’яча, прострілив у штрафний, а Кейн розстріляв ворота суперника. Данія відповіла на 34-ій. Шикарний удар з майже 30 метрів вдався Юльманну. М’яч залетів у ворота від стійки.