Switzerland won against Hungary 3-1

Другий ігровий день чемпіонату Європи відкрила зустріч Угорщина – Швейцарія. Команди зіграли два різних тайми, а переможцем з цієї дуелі вийшли швейцарці (3:1).

Другий матч групи А дуже нагадував перший, у якому німці з перших хвилин взялися за справу і знищили суперника ще до перерви. Так само вчинила і збірна Швейцарії, яка до перерви знущалася над Угорщиною і забезпечила собі гандикап у 2 мʼячі.

Рахунок відкрив Квадво Дуа, якому шедевральну розрізну передачу віддав Ебішер. А перед самісінькою перервою вже сам Ебішер красивим обвідним ударом метрів з 25 подвоїв перевагу швейцарців.

Угорці, отримавши прочухана в перерві, вийшли на другий тайм дуже зарядженими. Їм навіть вдалося відіграти один мʼяч (Варга замкнув подачу Собослая), але не перевернути гру. Швейцарія виглядала навіть гостріше в контратаках і один з таких випадів вже у компенсований час завершився голом Емболо.