Результати WTA Осака

18 жовтня відбулись поєдинки 1/4 фіналу турніру WTA Осака. Результати читайте на Setanta Sports.

Діана Паррі – Клара Таусон

У чвертьфіналі Паррі, яка до цього перемогла Грет Міннен, зустрілась з серйозною суперницею – Кларою Таусон. І перший сет проходив за рівної гри аж до його кінця. Лише за рахунку 4:2 на свою користь француженка заробила перші у пертії одразу 3 брейк-пойнти, реалізувавши останній, завдяки чому вийшла вперед.

У другому сеті вже представниця Данії у важкому геймі виграла очко на подачі суперниці та повели 3:0. А за рахунку 4:1 на свою користь реалізувала ще один брейк-пойнт, який і допоміг їй зрівняти рахунок у зустрічі.

Але далі розвинути свою перевагу Таусон не вдалось. У середині вирішальної партії вона програла бал на своїй подачі. Датчанка змогла відіграти два матч-пойнти вже через гейм, але вже невдовзі Паррі впевнено подала на матч.

Де дивитись WTA Осака?

Вирішальні матчі WTA Осака в прямому етері дивіться ексклюзивно на OTT-платформі Setanta Sports. Початок найближчої трансляції – 19 жовтня о 5:00 за Києвом.

Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 1090 гривень на рік та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: НБА, АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ, UFC та багатьох інших турнірів. А з промокодом YEAR24 отримуйте знижку 30%.