Результати WTA Монастір: Цуренко програла
2024 Sep 10, 10:31 ДП

9 вересня відбулись поєдинки першого кола турніру WTA Монастір, де виступила українка Леся Цуренко.

Леся Цуренко – Єва Лис

Невдала смуга Лесі Цуренко продовжується. Українка зазнала своєї четвертої поразки поспіль, а остання перемога була над Б’янкою Андреєску ще понад місяць тому в Торонто. Ба більше, Леся востаннє проходила понад одне коло турнірів WTA ще в Досі у лютому цього року. Неприємна статистика.

Цього разу українка зустрілась з Лис. І перший сет почався багатообіцяюче – з виграним геймом на подачі суперниці. Але німкеня одразу ж виконала зворотний брейк та зрівняла рахунок. А за рахунку 3:4 у дуже тривалому розіграші знову взяла очко на подачі Лесі та згодом закрила партію.

Другий сет також почався з активності Цуренко, українка швидко повела в рахунку 3:0. Але після того, як рахунок став 4:1, Леся 4 гейми поспіль та вже почала поступатись. У підсумку Лис дотиснула нашу тенісистку та за два сети вийшла у друге коло турніру WTA Монастір.

WTA Монастір. Перше коло

09.09.2024

Леся Цуренко (Україна) – Єва Лис (Німеччина) – 3:6, 5:7

Нагадаємо, що на WTA Монастір виступає ще одна українська тенісистка Юлія Стародубцева. Свій матч першого кола вона проведе сьогодні, 10 вересня. Суперницею стане Сюзан Ламенс з Нідерландів. Початок гри запланований не раніше 18:00.

Де дивитись WTA Монастір?

Матчі WTA Монастір в прямому етері дивіться на OTT-платформі Setanta Sports, а також на каналах Setanta Sports та Setanta Sports+. Також паралельно проходить ще один турнір WTA Гвадалахара, де бере участь інша українська тенісистка Ангеліна Калініна. Матчі цього турніру також можете переглянути у прямому етері на Setanta Sports.