Lesia Tsurenko at Beijing
2024 Sep 25, 17:43 ПП

25 вересня в столиці Китаю стартувала основна сітка престижного турніру серії WTA 1000. Результати першого кола WTA Пекін в огляді Setanta Sports.

Юлія Стародубцева проводить один із найкращих періодів в карʼєрі. Спочатку наша тенісистка пройшла тернистий шлях кваліфікації US Open, потім дійшла до чвертьфіналу в Монастірі, а цього тижня впоралася з кваліфікацією “тисячника” в Пекіні і вже вийшла в друге коло. 10 перемог у останніх 12 матчах – дуже солідний результат.

Матч проти Лаури Зігемунд вийшов непростим, але також вдалим для українки. Почалося все з неприємних 0:3, але далі Юлія розігралася і змогла виправити становище. Вона не просто зрівняла рахунок, але і вирвала перемогу в партії завдяки чотирьом виграним геймам поспіль (6:4). В другому сеті вже Стародубцева володіла ініціативою, проте перемогу в ньому довелося здобувати аж на тай-брейку (7:3).

Інші результати першого кола WTA Пекін українських вболівальників не порадували, адже Леся Цуренко і Ангеліна Калініна продовжили свої невдалі серії. Для Лесі поразка від Вікторії Томової (3:6, 3:6) стала вже шостою поспіль і дванадцятою в останніх 14 поєдинках.

Калініна програла учасниці двох останніх фіналів в Хуахіні та Монастірі Ребецці Шрамковій (4:6, 0:6). Її форма не настільки погана, але вже наближається до показників Цуренко – 3 поразки поспіль і 8 в останніх 11 матчах.

WTA Пекін, перше коло

25.09.2024

• Юлія Стародубцева (Україна) – Лаура Зігемунд (Німеччина) – 6:4, 7:6 (7:3)
  • Леся Цуренко (Україна) – Вікторія Томова (Болгарія) – 3:6, 3:6
  • Ангеліна Калініна (Україна) – Ребекка Шрамкова (Словаччина) – 4:6, 0:6

В другому колі на Юлію Стародубцеву чекає зустріч із представницею Чехії Катеріною Сіняковою. На цьому ж етапі вступлять у гру ще дві українки, які пропускали стартове коло завдяки статусу сіяних. Марта Костюк (14) зіграє з Кеті Волинець, а Даяна Ястремська (25) чекає на переможницю пари Юфей Рень – Надя Подороска.

Де дивитись WTA Пекін?

Вирішальні матчі WTA Пекін в прямому етері дивіться на OTT-платформі Setanta Sports, а також на телеканалі Setanta Sports+. Початок найближчої трансляції – 27 вересня о 6:00 за Києвом.