Ангеліна Калініна в Пекіні
2023 Oct 01, 20:20 ПП
2 хвилин читання

Ангеліна Калініна стала авторкою першої великої сенсацї на турнірі WTA 1000 в Пекіні. На старті China Open Калініна здобула вольову перемогу над Маркетою Вондроушовою.

Маркета Вондроушова – Ангеліна Калініна

Чемпіонка цьогорічного Вімблдона Маркета Вондроушова майже місяць відпочивала після поразки у чвертьфіналі US Open. За цей час Ангеліна Калініна встигла взяти участь у трьох турнірах і зіграти 6 матчів. Можливо саме тонус українки став вирішальним фактором у матчі, який завершився сенсаційним вильотом фаворитки.

Хоча перша партія склалася майже ідеально для Вондроушової. Вона виграла всі гейми на подачі Ангеліни і дозволила зробити лише один брейк у відповідь. В підсумку, розгромні 6:1 і серйозна заявка на перемогу.

У другому сеті Калініна зібралася і грала на рівних із більш статусною суперницею. За рахунку 1:2 українка витягнула надважкий гейм (відіграла 3 брейк-пойнти), а трохи пізніше взагалі вийшла вперед, забравши подачу суперниці. Вондроушова мала один шанс відігратись але не використала його (6:4).

А в третій партії наша спортсменка просто декласувала представницю Чехії, за півгодини оформивши розгром 6:1.

WTA 1000 China Open, перше коло

Маркета Вондроушова (Чехія, 8) – Ангеліна Калініна (Україна) – 6:1, 4:6, 1:6

В другому колі Ангеліна зіграє з австралійкою Дарією Севілл. Матч пройде завтра не раніше 7:30 за Києвом. Нагадаємо, вчора в друге коло China Open пробилася і Марта Костюк.

Також завтра свої матчі першого кола проведуть Катерина Байндль (проти 9-ї сіяної Каролін Гарсії) і Леся Цуренко (з китаянкою Лінь Чжу).

Дивітся матчі турніру WTA 1000 в Пекіні в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports, а також на телеканалі Setanta Sports+. Наступна трансляція стартує завтра о 6:00 за Києвом. Оформлюйте підписку на setantasports.com, щоб не пропустити матчі українок та інших зірок світового тенісу.