Liudmyla Kichenok won US Open
2024 Sep 07, 20:52 ПП

Цієї ночі Людмила Кіченок вписала своє імʼя в історію тенісу. Українка виграла US Open в парі з Єлєною Остапенко з Латвії.

Людмила Кіченок разом зі своєю звичною партнеркою Єлєною Остапенко вдруге в цьому сезоні вийшла у фінал гранд-слему і цього разу виграла його. Нагадаємо, на Australian Open україно-латвійський дует поступився парі Елізе Мертетс / Сє Шуей (1:6, 5:7).

Вирішальний матч на Відкритому чемпіонаті США вийшов для нашої тенісистки більш вдалим. Кіченок і Остапенко одразу окреслили свої плани на трофей, вигравши стартові 3 гейми (3:0). Втримати перевагу їм не вдалося (4:4), але у найвідповідальніший момент вони змогли відіграти 5 прихованих сет-пойнтів, захистити свою подачу і вирвати перемогу в наступному геймі (6:4).

Другий сет почався з брейку дуету Чжан-Младенович (2:0), проте Людмила і Єлєна швидко виправили ситуацію (3:3), а згодом добили деморалізованих суперниць (6:3).

Відзначимо, що для Людмили Кіченок це вже друга перемога на турнірі великого шлема в карʼєрі. Минулого року вона виграла Вімблдон в парі з Мате Павичем у міксті. Загалом це вже девʼятий титул Людмили в парному розряді. Чотири з них вона виграла разом із сестрою Надією, три – з Єлєною Остапенко і по одному з Андреєю Клепач та Макото Ніномія.

Для Остапенко це також другий гранд-слем в карʼєрі. У 2017 році вона виграла Ролан Гаррос в одиночному розряді.

Фінал US Open, парний розряд

06.09.2024

• Людмила Кіченок / Єлєна Остапенко (7) – Крістіна Младенович / Шуай Чжан – 6:4, 6:3

Нагадаємо, сьогодні відбудеться фінал жіночої сітки US Open Пегула – Сабалєнка (23:00), а завтра пройде вирішальний матч чоловічого турніру – Яннік Сіннер проти Тейлора Фріца (21:00).

Де дивитись турніри WTA?

Турніри WTA в прямому етері дивіться на OTT-платформі Setanta Sports, а також на каналах Setanta Sports та Setanta Sports+. Наступний з них розпочнеться вже за кілька днів.