Novak Djokovic won Olympic gold medal
2024 Aug 04, 19:30 ПП

В Парижі сталося те, що мало статися вже давно. Один із найсильніших тенісистів в історії Новак Джокович – олімпійський чемпіон-2024.

Новак Джокович – Карлос Алькарас

На відміну від жіночого фіналу Олімпійських ігор чоловічий став не просто найкращим матчем на турнірі, але і поєдинком, який ще довго згадуватимуть з ностальгією. Новак Джокович і Карлос Алькарас подарували нам 3 години фантастичного тенісу, а не вистачило цій грі хіба що ще одного сету з тай-брейком.

Головний підсумок турніру – Новак Джокович виграв своє перше олімпійське золото, зібрав золотий шлем і остаточно позбавився всіх “але” у порівняннях із Федерером та Надалем, які також є олімпійськими чемпіонами. До речі, це друга медаль для Ноле на Іграх. В Пекіні-2008 молодий серб взяв бронзу.

У бронзовому фіналі перемогу відсвяткував італієць Лоренцо Музетті. 11-й номер посіву в трьох сетах розібрався із представником Канади Феліксом Оже Альяссімом.

ATP Олімпіада, фінал

• Новак Джокович (Сербія, 1) – Карлос Алькарас (Іспанія, 2) – 7:6 (7:3), 7:6 (7:2)

Матч за 3 місце

• Лоренцо Музетті (Італія, 11) – Фелікс Оже Альяссім (Канада, 13) – 6:4, 1:6, 6:3

Де дивитись турніри WTA та ATP?

Більшість турнірів WTA та ATP дивіться в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports та на телеканалі Setanta Sports. Один з них прямо зараз проходить у Вашингтоні.