Результати WTA Осака
2024 Oct 20, 15:30 ПП

20 жовтня відбувся фінальний поєдинок на турнірі WTA Осака Кімберлі Біррелл – Сюзан Ламенс. Результат та огляд читайте на Setanta Sports.

Кімберлі Біррелл – Сюзан Ламенс

Досить незвичний випадок, коли у фіналі турніру WTA зустрілись дві тенісистки, які пробились на нього через кваліфікацію. Так Сюзан Леманс на шляху до вирішального матчі пройшла двох сіяних – Вікторію Томову (6) та Діану Паррі (7). А Біррелл змогла перемогти третю Сіяну Еліз Мертенс, проте лише на відмові.

Але у фінальному матчі особливої боротьби не вийшло. Перший сет тривав лише 22 хвилини та пройшов за повної домінації нідерландки. Вона виграла усі 6 геймів, а до останнього Кімберлі за всю партію виграла лише три (!) розіграші.

На другий сет австралійка вийшла вже більш налаштованою. Зі старту виграла гейм на подачі суперниці, але Ламенс одразу ж виконала зворотний брейк. І теж саме трапилось і в середині партії. Але сил зрівняти рахунок не вистачило – за рахунку 5:4 Сюзан реалізувала ще один брейк-пойнт та виграла свій перший титул рівня WTA 250 у кар’єрі.

WTA Осака. Фінал

20.10.2024

Кімберлі Біррелл (Австралія) – Сюзан Ламенс (Нідерланди) – 0:6. 4:6

Де дивитись турніри WTA?

Вже завтра розпочинаються два турніри в Азії: WTA Ганчжоу та WTA Токіо. Матчі обидвох змагань в прямому етері дивіться ексклюзивно на OTT-платформі Setanta Sports. Початок найближчої трансляції WTA Токіо – 25 жовтня о 6:00 за Києвом, трансляції WTA Ганчжоу розпочнуться з півфіналів – 26 жовтня об 11:30.

Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 1090 гривень на рік та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: НБА, АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ, UFC та багатьох інших турнірів. А з промокодом YEAR24 отримуйте знижку 30%.