Результати ATP Відень

26 жовтня відбулись півфінальні поєдинки на турнірі ATP Відень. Результати матчів читайте на Setanta Sports.

Лоренцо Музетті – Джек Дрейпер

У боротьбі за фінал зійшлись шостий та сьомий номери посіву на турнірі ATP Відень. Дрейпер у минулому раунді пройшов Томаша Махача, а Музетті – Алєксандра Звєрєва.

Матч розпочався захоплююче: у перших двох розіграшах обидва тенісисти мали по брейк-пойнту, але лише Джек реалізував свій. Італієць зрівняв рахунок на 2:2, після цього Дрейпер взяв гру під свій контроль і виграв 4 гейми поспіль.

Друга партія також була насиченою та тривалою з великою кількістю брейк-пойнтів. Загалом у британця та італійця було по 8 шансів взяти очко на подачі суперника. Але сценарій був ідентичний до першого сету – Дрейпер вийшов вперед, Музетті зрівняв, але Джек наприкінці вирвав перемогу.

ATP Відень. Півфінал

26.10.2024

• Лоренцо Музетті (Італія, 6) – Джек Дрейпер (Велика Британія, 7) – 2:6, 4:6
  • Карен Хачанов – Алекс Де Мінор (Австралія, 2) – 6:2, 6:4

Де дивитись ATP Відень?

Фінальний поєдинок турніру ATP Відень Джек Дрейпер – Карен Хачанов в прямому етері дивіться ексклюзивно на OTT-платформі Setanta Sports. Початок трансляції – сьогодні о 15:00 за Києвом. Також паралельно тривате турнір ATP Базель, вирішальні матчі якого також доступні на Setanta Sports.

Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 1090 гривень на рік та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: НБА, АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ, UFC та багатьох інших турнірів. А з промокодом YEAR24 отримуйте знижку 30%.