Результати ATP Відень

25 жовтня відбулись чвертьфінальні поєдинки турніру ATP Відень. Результати читайте на Setanta Sports.

Алєксандр Звєрєв – Лоренцо Музетті

Звєрєв та Музетті видали насичений та непередбачуваний поєдинок. Перший сет був беззаперечно за представником Німеччини. Він виграв гейм на подачі суперника на старті та наприкінці партії. А ось Музетті не зміг реалізувати свій єдиний брейк-пойнт.

У другому сеті Музетті швидко повів у рахунку 3:0, але Звєрєв зміг відігратись та перевести партію на тай-брейк. Але все ж італієць зміг перемогти та зрівняти рахунок по сетах. На старті вирішальної партії Лоренцо виграв два поспіль розіграші суперника, Алєксандр швидко виконав зворотний брейк, але зрівняти рахунок так і не зміг. Перемога Музетті.

Де дивитись ATP Відень?

Півфінальні поєдинки турніру ATP Відень в прямому етері дивіться ексклюзивно на OTT-платформі Setanta Sports. Початок трансляції – сьогодні о 16:00 за Києвом. Також паралельно тривате турнір ATP Базель, вирішальні матчі якого також доступні на Setanta Sports.

Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 1090 гривень на рік та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: НБА, АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ, UFC та багатьох інших турнірів. А з промокодом YEAR24 отримуйте знижку 30%.