Jannik Sinner at Shanghai semifinal

10 жовтня визначились перші півфіналісти турніру в Шанхаї і серед них не знайшлося місця Карлосу Алькарасу. Результати чвертьфіналів ATP Шанхай в огляді Setanta Sports.

Яннік Сіннер – Данііл Мєдвєдєв

Лідер світового рейтингу Яннік Сіннер влаштував справжній майстер-клас Даніілу Мєдвєдєву. Італієць менш ніж за півтори години знищив суперника і заслужено зробив крок у півфінал.

Перший сет проходив вкрай дало для італійця. Його суперник ніби не увійшов у гру і за всю партію зміг виграти буквально кілька розіграшів (6:1). У другому гра вирівнялася і Сіннеру довелося вже серйозно напружитись. Переможним став брейк Янніка за рахунку 2:2 (6:4).

В 1/2 Сіннер міг би взяти реванш у Карлоса Алькараса за поразку у фіналі в Пекіні, але іспанець несподівано поступився Томашу Махачу. У першій партії чех довго вичікував свій шанс, попутно відіграючи брейк-пойнти Алькараса, і зміг вирвати перемогу на тай-брейку (7:5).

В другому сеті Махачу вдалося двічі взяти подачу іспанця і цього вистачило для загальної перемоги – 7:5. Це був своєрідний реванш за поразку в Кубку Девіса місяць тому, коли Томаш змушений був знятися через травму.

Результати ATP Шанхай. 1/4 фіналу

10.10.2024

• Яннік Сіннер (Італія, 1) – Данііл Мєдвєдєв (5) – 6:1, 6:4
  • Карлос Алькарас (Іспанія, 3) – Томаш Махач (Чехія, 30) – 6:7 (5:7), 5:7

Два інші півфіналісти визначаться вже завтра. Одну путівку в 1/2 розіграють Тейлор Фріц і Давид Гоффен, а за другу змагатимуться Новак Джокович і Якуб Меншик.

Де дивитись ATP Шанхай?

Вирішальні матчі Мастерса в Шанхаї в прямому етері дивіться на OTT-платформі Setanta Sports, а також на телеканалі Setanta Sports. Старт наступної трансляції – завтра о 10:00 за Києвом, а результати чвертьфіналів ATP Шанхай ви також зможете побачити в нашому традиційному огляді.