Марія Саккарі в Чарльстоні
2024 Apr 06, 09:09 ДП
2 хвилин читання

В американському Чарльстоні визначились усі півфіналістки грунтового турніру. Про перемоги Джессіки Пегули і Марії Саккарі та інші результати WTA Чарльстон в огляді Setanta Sports.

Джессіка Пегула – Вікторія Азарєнка

Лідерка посіву Джессіка Пегула в непростому чвертьфіналі перемогла Вікторію Азарєнка. Суперниці провели на корті більше двох з половиною годин, а долю путівки в півфінал вирішив тільки тай-брейк третьої партії.

У першому сеті Пегула двічі взяла подачу представниці держави-терориста, чого вистачило для спокійної перемоги 6:4. Другу партію американка також почала з брейку, тільки цього разу Азарєнка вдалося зробити камбек і зрівняти рахунок за партіями (6:3).

На старті вирішального сету тенісистки двічі обмінялись брейками, після чого стали грати більш надійно на своїй подачі. За рахунку 5:4 Пегула мала одразу 4 матч-пойнти, але реалізувати жоден з них не змогла. Партія перейшла в тай-брейк, де вже Джессіка змушена була відігравати 4 матч-пойнти і на зубах виривати перемогу (9:7).

Значно спокійніше свій матч виграла інша фаворитка турніру в Чарльстоні Марія Саккарі. Третя сіяна легко розібралася з Вєронікой Кудєрмєтовой (6:2, 6:4). А от кривдниця Еліни Світоліної Еліс Мертенс програла чемпіонці Miami Open Даніель Коллінз (3:6, 4:6).

Результати WTA Чарльстон. 1/4 фіналу

06.03.2024

• Джессіка Пегула (США, 1) – Вікторія Азарєнка (12) – 6:4, 3:6, 7:6 (9:7)
  • Вєроніка Кудєрмєтова (9) – Марія Саккарі (Греція, 3) – 2:6, 4:6
  • Дарія Касаткіна (4) – Жаклін Крістіан (Румунія) – 6:7 (4:7), 6:2, 6:3
  • Еліс Мертенс (Бельгія, 11) – Даніель Коллінз (США) – 3:6, 4:6

Де дивитись турніри WTA?

Півфінали турніру WTA 500 у Чарльстоні в прямому етері дивіться на OTT-платформі Setanta Sports та на телеканалі Setanta Sports+. Початок трансляції – сьогодні о 20:00 за Києвом.

Оформлюйте підписку на setantasports.com, щоб не пропустити поєдинки українок та інших зірок світового тенісу. А з промокодом NEWS24 отримуйте знижку 30%.