Розклад Гран-прі Бразилії
2023 Oct 31, 00:23 ДП

Формули 1 забагато не буває. Цього тижня на нас чекає третій поспіль гоночний вікенд, та ще і зі спринтом. Розповідаємо про розклад Гран-прі Бразилії і де його дивитись.

Гонка в Мексиці вкотре довела, що для Макса Ферстаппена стартова позиція в цьому сезоні взагалі не має значення. На “Автодромі імені братів Родрігес” нідерландець стартував позаду обох пілотів “Феррарі”, але ще до першого повороту вирвався вперед і вже в той момент фактично виграв гонку.

Якщо в Мексиці у Макса 5 перемог за останні 6 Гран-прі, то в Бразилії ситуація значно цікавіша. Команда “Ред Булл” за 10 років виграла тільки одну гонку в Сан-Паулу – Ферстаппен у сезоні-2019. А це означає, що цього тижня на нас чекає захоплюючий вікенд із непередбачуваним фіналом.

Нагадаємо, минулого року дощову кваліфікацію сенсаційно виграв Кевін Магнуссен, а в спринті і гонці перемогу святкував Джордж Расселл. Той успіх наразі залишається єдиним у карʼєрі британського пілота “Мерседес”.

Де дивитись Гран-прі Бразилії?

Всі 4 трансляції з Гран-прі Бразилії дивіться в прямому етері на ОТТ-платформі Setanta Sports. Оформлюйте підписку на платформу setantasports.com, щоб не пропустити феєричний фініш сезону Формули 1.