Кваліфікація Гран-прі Маямі залишилась за Ферстаппеном

Ферстаппен виграв поул на Гран-прі Маямі

Кваліфікація Гран-прі Маямі пройшла без гучних сенсацій. Непереможний на цій трасі Макс Ферстаппен виграв шостий поул-позішн поспіль на старті сезону, пілоти Феррарі стартують за ним.

Головним сюрпризом першого сегменту став виліт Даніеля Ріккардо, який кілька годин тому фінішував у топ-4. І це при тому, що Цунода пізніше потрапив у десятку найсильніших.

В другому сегменті зупинились обидва боліди Альпін та Астон Мартін. Для перших це величезний успіх на фоні провального старту сезону, а для других – гучний провал. Особливо для Фернандо Алонсо, який вперше в сезоні програв у кваліфікації Ленсу Строллу.

Ну а третій сегмент традиційно виграв Макс Ферстаппен. Це вже шостий поул на старті сезону та сьомий поспіль загалом. Партнер нідерландця по Ред Булл стартує тільки четвертим, а розділили їх два боліди Феррарі.

Де дивитись Гран-прі Маямі 2024?

Головна гонка Гран-прі Маямі пройде вже сьогодні о 23:00 за Києвом. Дивіться її в прямому етері на ОТТ-платформі Setanta Sports, а також на телеканалі Setanta Sports+.

Оформлюйте підписку на платформу setantasports.com та отримуйте доступ до найкращих перегонів планети. А з промокодом NEWS24 отримуйте знижку 30%.