Збірна України перемогла “Брентфорд” 2 у спарингу

Збірна України перемогла Брентофрд

Збірна України у рамках підготовки до матчу кваліфікації на Євро-2024 проти Англії провела спаринг з дублюючим складом “Брентфорда”.

Поєдинок відбувався за зачиненими дверима без трансляції та вболівальників. На матчі були присутні лише делегації команд та родини футболістів. Деталі гри стали відомі вже після завершення поєдинку.

Збірна України вийшла на поєдинок у такому складі: Лунін, Караваєв, Сваток, Матвієнко, Миколенко, Степаненко, Маліновський, Бондаренко, Буяльський, Мудрик, Яремчук.

Після перерви зі стартового складу на полі залишився лише Буяльський: Шевченко, Мірошніченко, Попов, Сарапій, Соболь, Циганков, Піхальонок, Судаков, Буяльський, Коноплянка, Довбик.

Україна перемогла з рахунком 2:0. На 21 хвилині Сваток забив дебютний матч за збірну ударом головою після подачі з кутового. А на 65 хвилині Судаков подвоїв перевагу команди точним ударом з-за меж штрафного майданчика.

Збірна України стартує у кваліфікації на Євро-2024 матчем проти Англії на виїзді. Поєдинок відбудеться на “Вемблі” 26 березня. Початок гри о 19:00.