Bundesliga results. Round 3
2024 Sep 15, 19:36 ПП
5 хвилин читання

Цього вікенду свої матчі виграли усі німецькі гранди окрім Лейпцига. Всі результати 3 туру Бундесліги в огляді Setanta Sports.

Третій тур склався для головних фаворитів Бундесліги аж занадто легко. Вони впевнено виграли свої матчі і зробили це за дуже схожими сценаріями – два швидких голи і подальший менеджмент відриву.

Баварія пошматувала Гольштайт, відкривши рахунок на 16-й секунді гри. Мусіала скористався передачею врозріз і пробив повз голкіпера. За кілька хвилин свій гол забив Кейн, а трохи пізніше Мусіала від лицьової прострілив у ногу супернику, оформивши розгром. В принципі, тут можна було б давати фінальний свисток (на 13-й хвилині), але команди на совість працювали до самого фінального свистка (6:1). Відзначаємо хет-трик Кейна та перший гол Майкла Олісе в Німеччині.

Баєр і дортмундська Боруссія відвантажили своїм суперникам (Гоффенгайму і Гайденгайму) всього по 4 голи, але також не змогли втримати свої ворота на замку. Ще один з лідерів Лейпциг відкатав веселу, але безгольову нічию з Уніоном.

Результати 3 туру Бундесліги

Гольштайн – Баварія – 1:6
Голи: Гігович, 82 – Мусіала, 1, Кейн, 7, 43, 90+1 (п), Ремберг, 13 (аг), Олісе, 65

Боруссія Д – Гайденгайм – 4:2
Голи: Мален, 12, Адеємі, 17, 41, Джан, 90+3 (п) – Пірінгер, 39, Бройніг, 74 (п)

Лейпциг – Уніон – 0:0

Гоффенгайм – Баєр – 1:4
Голи: Беріша, 37 – Терʼє, 17, Боніфас, 30, 75, Вірц, 72 (п)

Де дивитись Бундеслігу?

Setanta Sports залишається партнером Бундесліги та її офіційним транслятором на території України. Тож всі матчі нового сезону, будуть доступні на OTT-платформі Setanta Sports, а деякі з них – на лінійних каналах Setanta Sports і Setanta Sports+. Результати матчів чемпіонату Німеччини, як і турнірна таблиця Бундесліги, також доступні на нашому сайті.

Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ, НБА, UFC та багатьох інших турнірів. А з промокодом NEWS24 отримуйте знижку 30%.