“Інтер” – “Порту”. Перемога господарів у більшості

“Інтер” у домашньому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів переміг “Порту” з рахунком 1:0.

Перша половина першого тайму була за командою Індзагі. “Інтер” контролював гру та створив кілька моментів. Найгостріший – сильний удар Чалханоглу з дальньої відстані у дев’ятку – врятував Кошта.

Але ще до перерви небезпечно відповіли португальці. Таремі п’ятою покотив на Груїча, а той пробив прямо в Онану. А вже у компенсований час Кошта ще раз продемонстрував дива реакції та витягнув мертвий удар Бастоні.

У другому таймі обидві команди створили ще більше небезпечних моментів. “Порту” міг виходити вперед на 56 хвилині, але цього разу Онана виконав потрійний сейв.

Вирішальним моментом стала друга жовта картка для Отавіо на 78 хвилині, після чого “Порту” залишився в меншості. “Інтер” скористався такою можливістю, та вже за 8 хвилин Лукаку з другої спроби забив єдиний м’яч у зустрічі.