Словаччина - Україна на Євро 2024

Другий матч України на Євро-2024 вийшла більш вдалою за першу. Про вольову перемогу над Словаччиною читайте на Setanta Sports.

Словаччина – Україна

Після нищівної поразки від Румунії з рахунком 0:3 Україні вкрай потрібна була перемога над Словаччиною. Проте перші півгодини матчу показали, що гра команди Реброва зовсім не змінилась. Розгубленість і зневіра у власних силах призвели до пропущеного голу на 17 хвилині. Зінченко програв боротьбу на дальній стійці, а Шранц забив м’яч у ворота.

Але на відміну від матчу проти Румунії наша збірна змогла зібратись. На останніх хвилинах першого тайму жовто-сині почали створювати моменти та навіть намагались зрівняти рахунок ще до перерви. Це додало команді впевненості.

У другому таймі гра стала ще кращою. І на 54 хвилині Україна вибігла в контратаку, як дещо загрузла. Але у підсумку Зінченко викотив передача на 11 метрів, де сам залишився Шапаренко, а той розстріляв ворота суперника.

Збірна завелась та побігла виривати перемогу. На 80 хвилині Шапаренко, здавалось, віддав невдалу передачу на Яремчука. Але Дубравка не вийшов на м’яч, а Роман добіг та у два дотики прокинув його повз голкіпера.

В останні 10 хвилин Україна зосередилась на обороні, що повністю вдалось команді Реброва. Словаччина так і не завдала жодного удару в площину в другому таймі.