Євро-2024: Англія перемогла Швейцарію

6 липня відбулись завершальні поєдинки чвертьфіналу Євро-2024. Нідерланди здійснили камбек проти Туреччини, Англія перемогла Швейцарію в серії пенальті.

Англія – Швейцарія

Англія знову продемонструвала дуже посередній футбол з мінімальною кількістю моментів. У першому таймі команда Саутгейта мала перевагу над суперником, але після перерви вона зникла.

Більше того, саме швейцарці вийшли вперед за 15 хвилин до завершення матчу. Після красивої проникаючої передачі та прострілу Емболо переправив м’яч у порожній кут воріт. За 5 хвилин Англія зрівняла. Сака дальнім ударом в кут вразив ворота суперника.

Гра перейшла в овертайм, а після цього і в серію пенальті. Все вирішив перший невдалий удар Акаджі, який зловив Пікфорд. Англія ж реалізувала всі 11-метрові.

Нідерланди – Туреччина

Обережна гра Нідерландів та Туреччини вилилась у гол других на 35 хвилині. Чудове закидання Гюлера на дальню стійку звершив Акайдин. Турки повели в рахунку та зосередились на захисті.

Нідерландам вдалось зрівняти лише на 70-ій хвилині. Після розіграшу кутового і подачі Депая головою забив де Врей. А ще через 6 хвилин Мюльдюр забив у власні ворота у боротьбі з суперником. Фінальний штурм Туреччини нічого не дав, тому в півфінал виходять Нідерланди.

Євро-2024. Чвертьфінал

06.07.2024

Англія – Швейцарія – 1:1 (5:3 – пен)
Голи: Сака, 80 – Емболо, 75

Нідерланди – Туреччина – 2:1
Голи: де Врей, 70, Мюльдюр, 76 (аг) – Акайдин, 35

У чвертьфіналі збірні Франції та Португалії зустрінуться між собою. Поєдинок запланований на 5 липня. Матч розпочнеться о 22:00. Сьогодні на Євро-2024 відбудуться останні поєдинки 1/8 фіналу. Румунія зіграє з Нідерландами, а Австрія зустрінеться з Туреччиною.