Франція - Бельгія на Євро-2024
2024 Jul 02, 14:19 ПП

1 липня відбулись чергові поєдинки 1/8 фіналу Євро-2024. Франція завдяки автоголу перемогла Бельгію, Португалія з незабитим пенальті від Роналду пройшла Словенію.

Франція – Бельгія

Франція тиснула на Бельгію протягом більшості матчу, але ніяк не могла забити. І знову команда Дешама не змогла відзначитись з гри. Чергова перемога була здобути завдяки автоголу Вертонгена на останніх хвилинах основного часу.

Бельгійський захисник зрізав м’яч у власні ворота після прострілу Коло Муані. Мінімальна перемога французів – справедливе закінчення цього поєдинку.

Португалія – Словенія

Португалія тривалий час нічого не могла зробити зі своїм суперником. Словенія чудово оборонялась та часом вибігала у контратаки. Особливо після хвилини 70-ї, коли команда Мартінеса підсіла фізично.

Вже у додатковий час Облак відбив пенальті від Роналду, а згодом Шешко не реалізував вихід віч-на-віч після помилки Пепе. У підсумку Руї Кошта вивів свою команду в чвертьфінал, відбивши три пенальті у післяматчевій серії.

Євро-2024. 1/8 фіналу

01.07.2024

Франція – Бельгія – 1:0
Гол: Вертонген, 85 (аг)

Португалія – Словенія – 0:0 (3:0 – пен)

У чвертьфіналі збірні Франції та Португалії зустрінуться між собою. Поєдинок запланований на 5 липня. Матч розпочнеться о 22:00. Сьогодні на Євро-2024 відбудуться останні поєдинки 1/8 фіналу. Румунія зіграє з Нідерландами, а Австрія зустрінеться з Туреччиною.

Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: НБА, АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ, UFC та багатьох інших турнірів. А з промокодом NEWS24 отримуйте знижку 30%.