Dynamo - Partizan. UCL qualification
2024 Jul 24, 09:57 ДП
3 хвилин читання

Матч другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів Динамо – Партизан відкрив новий футбольний сезон для України. Кияни знищили суперника (6:2), наголосивши, що прихильникам терористів не місце в ЛЧ.

Динамівці хоч і полоскотали нерви своїх вболівальників, але здобули результат, який суттєво наближає їх до виходу в наступний раунд. Кияни показали не тільки якісний футбол, але й бажання втоптати в газон команду, яка готувалася до цього сезону, граючи з представниками держави терориста.

Підопічні Олександра Шовковського одразу захопили ініціативу і почали створювати моменти, але один необережний рух ледь все не перекреслив. Караваєв збив у власному штрафному майданчику Калюлю і арбітр після перегляду VAR вказав на точку. Салданья вирок судді реалізував.

Взявши невелику паузу, щоб прийти до тями, гравці Динамо під кінець тайму відновили свій тиск і за кілька хвилин перевернули все з ніг на голову. Шапаренко, Бражко і Караваєв ефектними ударами з середньої відстані встановили рахунок 3:1.

Другий тайм розпочався з шаленого проходу Кабаєва і точного пострілу з-за меж штрафного майданчика. Та навіть за рахунку 4:1 команди не зупинились. Партизан заштовхав дещо хаотичний гол, на який віце-чемпіон України відповів ще двома. Попов зіграв на добиванні після потужної гармати від Бражка, а Піхальонок технічно майже без замаху покотив мʼяч у кут метрів з 12. Фантастична перемога Динамо і достойна відповідь на поведінку сербів.

Ліга чемпіонів. Другий кваліфікаційний раунд

23.06.2024

• Динамо – Партизан – 6:2
    Голи: Шапаренко, 40, Бражко, 43, Караваєв, 45+1, Кабаєв, 55, Попов, 83, Піхальонок, 90+2 – Салданья, 22 (п), 66

• Буде-Ґлімт (Норвегія) – РФШ (Латвія) – 4:0

Нагадаємо, переможець пари Динамо – Партизан в третьому раунді кваліфікації Ліги чемпіонів зустрінеться із шотландським Рейнджерс.

Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: НБА, АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ, UFC та багатьох інших турнірів. А з промокодом NEWS24 отримуйте знижку 30%.