Зальцбург - Динамо

27 серпня відбувся матч-відповідь плей-оф Ліги чемпіонів Зальцбург – Динамо: про матч читайте на Setanta Sports.

Зальцбург – Динамо

Після поразки 0:2 у першому матчі, Динамо конче потрібно було відіграватись. І команда Шовковського почала діяти впевнено та агресивно з перших хвилин. Велика самовіддача, здорова агресія, пресинг та контрпресинг дозволили регулярно створювати моменти біля воріт суперника. Але, як це часто буває, саме кияни пропустили першими.

На 12 хвилині гри Зальцбург вибіг в контратаку, у якій Дагім змістився з флангу в центр та пробив у ближній кут – Бущан не зміг врятувати, як і не змогли накрити удар центральні захисники та опорник. Динамо продовжило гнути свою лінію та грати активно. Це принесло гол на 29 хвилині. Михавко чудово закинув на Ваната, той прокинув на хід та пробив у дальній кут – 1:1.

Решта першого тайму пройшла за рівної гри. Кияни вдало оборонялись та досить ефективно знаходили вільний простір, який залишали гравці Зальцбурга при захисті. У другій половині гри темп трохи впав, але команда Шовковського тепер повністю заволоділа ініціативою та не дала створити супернику жодного моменту біля власних воріт. На жаль і свої нагоди Динамо реалізувати не змогло. Відтак нічия 1:1 і в груповий етап Ліги чемпіонів проходить Зальцбург. Динамо ж буде змагатись в основній частині Ліги Європи.