Dynamo - Lazio 0-3

Матч першого туру Ліги Європи Динамо – Лаціо завершився розгромною поразкою української команди (0:3).

Динамо – Лаціо

Перша гра Динамо в цьогорічній Лізі Європи вийшла вкрай невдалою. Кияни приймали Лаціо і ще до перерви втратили всі шанси навіть на нічию. Гості навіть не вмикаючи надпотужностей розірвали центр захисту Динамо і тричі засмутили Бущана.

Почалося побиття вже на 5 хвилині. Педро і Булає Діа в кілька дотиків розіграли стінку на вході у штрафний майданчик, після чого форвард вийшов фактично один на один і пробив повз голкіпера.

Коли завершилися перші півгодини ігрового часу Лаціо наніс подвійний удар. Спочатку Біловар, який вийшов замість травмованого Себальоса, висмикнувся на перехоплення і не встиг повернутися в зону, в яку увірвався Деле-Башіру. А буквально за хвилину цей самий нігерієць подав з правого флангу на Діа, якому намагались завадити не центрбеки а Тимчик (як і в ситуації з першим голом). 3:0 і потяг з очками достроково відправився до Риму.

Не можна сказати, що кияни виглядали взагалі безнадійно. Атака свою роботу виконувала хоч якось (здебільшого турбували Проведеля дальніми ударами, та все ж), але оборона множила всі ці старання на 0. Динамо могло отримувати і 4, і 5, і 6, проте зусиллями Бущана вдалося уникнути повної ганьби.

Ліга Європи. 1 тур

25.09.2024

Динамо – Лаціо – 0:3
Голи: Діа, 5, 35, Деле-Башіру, 34
Вилучення: Брагару, 73 – Нослін, 82

В другому турі ЛЄ Динамо поїде в гості до Гоффенгайма. Матч пройде 3 жовтня о 19:45 за Києвом.